25
11.2020

Inwestycja w rozwój logistyki magazynowej

Inwestycja w rozwój logistyki magazynowej

DECORA SA to firma, która nieustannie się rozwija, a progres jej działalności wymaga udoskonalania procesów, poprzez zmianę już istniejących metod obsługi oraz tworzenie nowych rozwiązań. Nasz zespół od wielu lat uczestniczy w kreowaniu ich sukcesu.

Zakończony sukcesem projekt dotyczył rozszerzenia modułu WM w SAP oraz wdrożenia nowego magazynu obsługującego proces kompletacji, pakowania, paletyzacji i załadunku w oparciu o komasację sterowaną oraz zaawansowany algorytm prekompilacji i symulacji jednostek kompletacyjnych.

Dzięki wdrożonym funkcjonalnościom proces kompletacji  realizowany jest w formie Multi Order Picking z jednoczesną paletyzacją / kartonizacją wysyłek. W kolejnym etapie za pomocą transakcji do obsługi pakowania formowane są jednostki ładunkowe. Rozwiązanie obejmuje również obsługę procesów załadunku / wyładunku jednostek ładunkowych na/ze środka transportu. Kompleksowość wdrożonych rozwiązań usprawnia i automatyzuje funkcjonowanie jednostki magazynowej, a dodatkowym wsparciem jest możliwość monitorowania i zarządzania procesami poprzez dedykowane raporty dotyczące realizowanych zadań.

« powrót
logo3.jpg logo2.jpg logo1.jpg logo4.jpg RADA_BIZNESU_wzieu_fb_logo_000.jpg logo_wzieu_www02.png
Strona używa cookies Dowiedz się więcej Zamknij