20
11.2020

Za nami kolejna udana współpraca projektowa z firmą Oceanic S.A.

Za nami kolejna udana współpraca projektowa z firmą Oceanic S.A.

W kwietniu bieżącego roku zakończyliśmy etap projektu, którego celem było połączenie OCEANIC S.A. oraz L'biotica w zakresie integracji systemu SAP z Comarch XL. Firma Oceanic S.A. świadczy usługę logistyczną dla L'biotica, udostępniając i obsługując magazyn, realizując wysyłki pełno paletowe dla sieci i mniejsze zamówienia dla aptek.

Koncepcja wymagała utworzenia interfejsu , który na postawie pliku XML od L'biotica wygeneruje w SAP dokumenty przyjęć i wydań. System SAP, po zakończonych procesach kompletacji oraz pakowania, wyśle informację zwrotną z potwierdzeniem wydania w formie pliku.

Interfejs obsługuje również przekaz danych i dokumentów, które powstają w Comarch XL. Dotyczy to wycen towarów oraz dokumentów WZ i faktur, które za pośrednictwem tegoż interfejsu przesyłane są bezpośrednio na konkretne stanowiska w pakowalni.

Dodatkowo rozbudowano moduł WM w SAP. Aby usprawnić proces oraz zapewnić możliwość obsługi wielu zleceń jednocześnie w zoptymalizowanej ścieżce kompletacji, utworzono transakcje Multi Order Picking (MOP) oraz transakcje do pakowania.

« powrót
logo3.jpg logo2.jpg logo1.jpg logo4.jpg RADA_BIZNESU_wzieu_fb_logo_000.jpg logo_wzieu_www02.png
Strona używa cookies Dowiedz się więcej Zamknij