20
10.2018

Impreza firmowa OMM

Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzania podziemi Szczecina trasą II Wojny Światowej. Poza oglądaniem ekspozycji i zdjęć przedstawiających przedwojenny i powojenny Szczecin uczestnicy mogli posłuchać wielu opowieści o historii miasta, które w ciekawy i zabawny sposób przedstawił przewodnik wycieczki.

 

Główną atrakcją imprezy był wyścig na torze gokartowym. Po krótkim instruktażu dotyczącym jazdy oraz zasad bezpieczeństwa uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, w których odbyły się jazdy kwalifikacyjne. Na podstawie najlepszych czasów okrążeń wytypowano grupę osób, które rozegrały walkę o podium. Po zakończonych wyścigach każdy z uczestników otrzymał kartę swoich osiągnięć na torze, a trójkę najlepszych nagrodziliśmy medalami.

 

W czasie spotkania na sali konferencyjnej zaprezentowaliśmy gościom nasz autorski system do zarządzania magazynem - WMFlower (link), a dzięki uprzejmości naszych kolegów z WZiEU Uniwersytetu Szczecińskiego mogliśmy posłuchać interesującego wykładu pt. Zarządzanie magazynem w oczach "profesorów". Elementem rozrywkowym był QUIZ, w którym uczestnicy podzieleni na niewielkie grupy mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu logistyki.

 

Kilka zdjęć z wydarzenia:

 

 

 

 

 

 

« powrót
logo3.jpg logo2.jpg logo1.jpg logo4.jpg RADA_BIZNESU_wzieu_fb_logo_000.jpg logo_wzieu_www02.png
Strona używa cookies Dowiedz się więcej Zamknij